Po długiej nieobecności...

... wracam. Jeśli komuś przyszło się zastanawiać skąd ta przerwa, to dementuję - nie jestem drugą Yoani Sanchez, którą raz na jakiś czas zamykają za rozsiewanie antyrewolucyjnych tekstów i opinii ;) Ale czasem okoliczności nie sprzyjają pisaniu - dwie przeprowadzki, samoloty, samochody, autobusy, walizki, pakowanie, rozpakowywanie... uff! Zaczynam trochę "osiadać" w nowym miejscu, moje myśli też się uspokajają, więc będę mogła skupić się od czasu do czasu na pisaniu.Na Kubie nie wydarzyło się w ostatnich 3 miesiącach wiele, ale niewątpliwie ważnym wydarzeniem, o którym będę chciała napisać, było opublikowanie przez rząd tekstu ustawy o nowej polityce migracyjnej. O epidemii cholery pisałam na facebooku i to spotkało się z dużym zainteresowaniem osób, które na wakacje jechały na Kubę. Mam nadzieję, że wszyscy wróciliście cali i zdrowi, bo przed wyjazdem dostałam sporo maili z zapytaniem o aktualną sytuację, a po powrocie już żadnego ;) Ale zakładam, że w tym przypadku brak wiadomości, to dobra wiadomość :)

Chcę również dodać, że wszystkie posty w dziale "Informacje praktyczne" są aktualizowane, jeśli pojawiają się jakieś zmiany, a jeśli byliście na Kubie i macie spostrzeżenia to proszę piszcie na maila albo zostawiajcie info w komentarzach - jest to nieoceiona pomoc dla osób, które wyjeżdżają (zwłaszcza po raz pierwszy) i szukają wszystkiego na temat Kuby.

Jeśli jest jakiś temat, który Was interesuje, to również dajcie znać. Moja lista tematów jest jeszcze niewyczerpana i nawet dość długa, ale znacznie przyjemniej się pisze "na zamówienie" - wtedy wiadomo, że jest dla kogo pisać :) A więc śmiało, podrzucajcie w komentarzach. Komentowanie nie wymaga logowania, więc może być anonimowo, nie obrażę się :)

Pozdrowienia!
Ania

KUBAŃSKI INSTAGRAM

@cubaenfoto